FCSB, egalată în minutul 90 din penalty!

FCSB a remizat, scor 1-1, meciul susţinut, luni, pe Arena Naţională, în compania echipei Farul Constanța.

Partida a cpntat pentru etapa 24-a a Superligii. Farul a avut un gol anulat în urma consultării VAR, dar a reuşit egalarea în minutul 90+4, din penalti, acordat tot după consultarea VAR.

FCSB, egalată în minutul 90 din penalty! De ce s-a enervat Gică Hagi după meciul de pe Arena Națională

La meci au asistat 17.305 spectatori. FCSB, care a deschis scorul prin Alhassan în minutu 64, e neînvinsă de şase etape, în care are patru victorii şi două egaluri.

„Văd că toată lumea ţipă. Să-i dai galben lui Louis, când el nu l-a atins, să nu mai joace etapa viitoare. După să ai gol valabil cu fundaşul advers în careu şi al meu în afară, cum să tragi liniile aşa? Scuzaţi-mă, cum poate să fie în faţa lui? Eu nu pot să-mi explic, e incredibil! După încă un gol, încă nu ştiu ce. Cum să fie ofsaid? E incredibil.