Reacția lui Dan Șucu și a oficialilor Rapidului imediat după golul de 2-1 marcat de Burmaz

Borisav Burmaz, atacantul sârb în vârstă de 22 de ani de la Rapid București, a adus victoria echipei sale în partida cu rivala Dinamo București.

Meciul dintre Dinamo și Rapid s-a disputat sâmbătă seară, pe Arena Națională, în cadrul etapei cu numărul 23 din Superliga și s-a încheiat cu victoria giuleștenilor, scor 2-1, după golurile marcate de către Jayson Papeau, în minutul 43, respectiv Borisav Burmaz, în minutul 90. Pentru „câini”, a înscris Hakim Abdallah, în minutul 45+1.

Cum au reacționat Dan Șucu și oficialii de la Rapid după golul marcat de către Borisav Burmaz în meciul cu Dinamo

În minutul 90 al acestei întâlniri, Borisav Burmaz a primit în careu și a șutat din întoarcere, cu piciorul stâng, direct în poarta „câinilor”.

Imediat după golul reușit de către fotbalistul…