Dan Nistor, la un pas de bătaie cu Alex Chipciu! Dezvăluire fabuloasă

Universitatea Craiova și U Cluj au încheiat la egalitate, 2-2, meci în a cărui pauză Dan Nistor și Alex Chipciu au fost la un pas de bătaie.

Oltenii au condus jocul în prima repriză, intrând cu 2-0 la pauză, însă „șepcile roșii” au egalat în mai puțin de 20 de minute de la începerea părții secunde.

Imediat după finalul meciului, Dan Nistor a dezvăluit episodul halucinant petrecut la pauză.

Meci nebun între Universitatea Craiova și U Cluj: s-a lăsat cu scandal la pauză! Dan Nistor, dezvăluire halucinantă: „Eu și Chipciu am vrut să ne batem în vestiar”

Din spusele lui Dan Nistor, se pare că acesta a avut o altercație cu Alex Chipciu, iar aceștia au fost la un pas să sară la bătaie.

„Ne iubim foarte mult eu și Chipciu și am vrut să ne batem în vestiar și am ieșit așa după…