Sparta Praga – FCSB 1-1, în turul 3 preliminar al Ligii Campionilor. Gol anulat pentru cehi, în minutul 93

Formaţia FCSB a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, marţi, în deplasare, în compania echipei Sparta Praga, în prima manşă a turului trei preliminar al Ligii Campionilor.

Pentru FCSB a marcat Dawa, în minutul 61, iar pentru Sparta Praga a înscris Olatunji (78).

Sparta Praga – FCSB 1-1. Gol invalidat pentru cehi, în prelungiri

Articolul continuă după reclamă

În minutul 90+3, Kairinen a marcat pentru Sparta Praga, dar golul a fost anulat din cauza unui fault în atac la Edjouma, transmite News.ro.

La FCSB, antrenorul Elias Charalambous a trimis în teren…