România U21 a primit gol din corner în Muntenegru! Reușită incredibilă în preliminariile EURO

Articol de Daniel Grigore – Publicat vineri, 11 octombrie 2024, 17:48 / Actualizat vineri, 11 octombrie 2024 17:50

Naționala U21 a României a încasat gol din corner în prima repriză a meciului cu Muntenegru, penultimul din campania de calificare la EURO 2025.

Elevii lui Daniel Pancu au deschis scorul în meciul disputat la Niksic, Louis Munteanu reușind să-l învingă pe Ivezic cu o lovitură de cap în minutul 16.

Din păcate, „tricolorii” au fost în avantaj doar 5 minute, asta pentru că Nikola Janjic a zguduit plasa…