Gigi Becali a făcut anunțul! Suma uriașă pe care o încasează dacă FCSB trece de LASK Linz: “Nu cheltuim noi atât!”

FCSB  și LASK Linz se întâlnesc joi, 29 august, de la ora 21:30, în play-off-ul Europa League. Partida se va disputa pe stadionul “Steaua” din cartierul Ghencea, București.

Partida tur s-a terminat cu scorul de 1-1, după ce Taoui a deschis scorul în minutul 34, iar David Miculescu a înscris pentru campioana României înainte de pauză.

Gigi Becali a dezvăluit suma imensă pe care o va primi FCSB dacă va trece de LASK Linz: “Nu cheltuim noi atât!”

Patronul FCSB a vorbit despre importanța acestui meci și despre impactul financiar pe…