Dan Petrescu a răbufnit după CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-2: “De asta am avut nervii la pauză! De ce doar pe el îl trimit?”

Dan Petrescu a răbufnit după CFR Cluj – Universitatea Craiova 0-2. Petrescu a fost protagonistul unui moment incendiar în pauza meciului cu Universitatea Craiova şi a fost surprins de camerele TV în timp ce adresa cuvinte injurioase.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dan Petrescu a criticat vehement arbitrajul lui Marcel Bîrsan, care l-a eliminat pe Kamara în ultimul minut al primei repriză. Dan Petrescu a recunoscut că din cauza lui Marcel Bîrsan a avut criza de nervi din pauză. Bîrsan a arbitrat…