Costel Gâlcă, prima reacție după Universitatea Craiova – Unirea Slobozia 3-0. Mesaj pentru suporteri: “Le cer să ne susțină!”

Noi încercăm să-i forțăm (n.r. pe cei nou-veniți). Sper să facă progrese. Sper să arătăm mult mai bine în viitor”, a spus Costel Gâlcă, la digisport.ro.

Universitatea Craiova – Unirea Slobozia 3-0

Echipa Universitatea Craiova a învins, luni seară, pe teren propriu, scor 3-0, formaţia Unirea Slobozia, în ultimul meci al etapei a 11-a din Liga 1.

Craiova a deschis scorul în minutul 38, când Baiaram a înscris cu o lovitură de cap, din centrarea lui Andrei Ivan. După patru minute, Baiaram a marcat din aproape aceeaşi poziţie, dar de această dată…