Atletico – Real Madrid 1-1! Echipa lui Simeone a obţinut un egal dramatic! Partida a fost întreruptă din cauza fanilor gazdelor

Scandal uriaş în Atletico – Real Madrid! Jucătorii, trimişi la vestiare după ce fanii gazdelor au aruncat cu obiecte în teren

A avut loc un scandal uriaş în Atletico – Real Madrid. Meciul a fost suspendat în minutul 69, la scurt timp după ce echipa lui Carlo Ancelotti a deschis scorul.

În minutul 65, Militao a şutat din interiorul careului şi a reuşit să trimită mingea în poartă printre mai mulţi jucători de la Atletico.

Imediat, mai multe obiecte au fost aruncate de fanii lui Atletico Madrid pe teren. Arbitrul a oprit jocul şi a avut o discuţie…